RN73R1JTTD1092D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1092D50
JLCPCB Part #
C4251104
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS