RN73R1JTTD1073B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1073B25
JLCPCB Part #
C2508170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS