SG73S2ETTD62R0D
MFR.Part #
SG73S2ETTD62R0D
JLCPCB Part #
C4178134
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS