RN73R1ETTP9651B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP9651B10
JLCPCB Part #
C2550572
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS