RN73R1ETTP9421B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP9421B10
JLCPCB Part #
C2551321
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS