RN73R1ETTP9312F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP9312F50
JLCPCB Part #
C2499914
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS