SG73S1JTTD6981D
MFR.Part #
SG73S1JTTD6981D
JLCPCB Part #
C4225950
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS