RN73R1ETTP9101B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP9101B10
JLCPCB Part #
C3932336
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS