RC1005F6490CS
MFR.Part #
RC1005F6490CS
JLCPCB Part #
C3986075
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS