RN73R1ETTP9091B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP9091B10
JLCPCB Part #
C2551046
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS