HV731JRTTD4753F
MFR.Part #
HV731JRTTD4753F
JLCPCB Part #
C5656212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS