RN73R1ETTP8981C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8981C50
JLCPCB Part #
C2521550
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS