RN73R1ETTP87R6F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP87R6F25
JLCPCB Part #
C3933625
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 87.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS