RN73R1ETTP8661C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP8661C10
JLCPCB Part #
C3935424
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS