RK73B2ETTD3R0J
MFR.Part #
RK73B2ETTD3R0J
JLCPCB Part #
C3929441
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS