RN73R1ETTP8250F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP8250F25
JLCPCB Part #
C4336000
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 825Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS