RN732ATTD8762D100
MFR.Part #
RN732ATTD8762D100
JLCPCB Part #
C4022678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS