RN73R1ETTP8201F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8201F50
JLCPCB Part #
C2500380
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS