RN73R2BTTD3702C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3702C10
JLCPCB Part #
C2565506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS