RN73R1ETTP75R0B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP75R0B10
JLCPCB Part #
C2552355
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS