RN73R1ETTP7152B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP7152B50
JLCPCB Part #
C2521950
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS