RN73R1ETTP69R8C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP69R8C10
JLCPCB Part #
C4012729
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS