RN732BTTD1542D10
MFR.Part #
RN732BTTD1542D10
JLCPCB Part #
C4272501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS