SG73P2ATTD2212F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2212F
JLCPCB Part #
C4133274
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS