RN73R1ETTP6652C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6652C50
JLCPCB Part #
C4076669
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS