SG73G2BTTD3160C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3160C
JLCPCB Part #
C6677542
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS