RN73R1ETTP64R2C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP64R2C25
JLCPCB Part #
C4095531
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS