RN73R2BTTD3092C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3092C50
JLCPCB Part #
C2548606
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS