RN73R1ETTP6492B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6492B50
JLCPCB Part #
C2521497
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS