RN73R1ETTP6421B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP6421B25
JLCPCB Part #
C2517768
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS