SG731JTTD1R5K
MFR.Part #
SG731JTTD1R5K
JLCPCB Part #
C4128840
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS