RN73R1ETTP6260C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP6260C10
JLCPCB Part #
C2552353
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 626Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS