RN73R2ETTD1561A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1561A10
JLCPCB Part #
C4286672
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS