RN732BTTD6121B25
MFR.Part #
RN732BTTD6121B25
JLCPCB Part #
C4316164
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS