RN732BTTD30R5D50
MFR.Part #
RN732BTTD30R5D50
JLCPCB Part #
C4105164
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS