RN73R1ETTP47R0F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP47R0F50
JLCPCB Part #
C2501530
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS