SR732BTTD4R12F
MFR.Part #
SR732BTTD4R12F
JLCPCB Part #
C2599971
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS