RN73R1ETTP4372F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP4372F25
JLCPCB Part #
C4027906
Description
-55℃~+155℃ 43.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS