RN73R1ETTP4221D10
MFR.Part #
RN73R1ETTP4221D10
JLCPCB Part #
C4004222
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS