RN732BTTD2180B25
MFR.Part #
RN732BTTD2180B25
JLCPCB Part #
C4160974
Description
-55℃~+155℃ 125mW 218Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS