RN73R1ETTP4070C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4070C50
JLCPCB Part #
C2521399
Description
-55℃~+155℃ 407Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS