SG73P1EWTTP2323F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2323F
JLCPCB Part #
C4291360
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS