RN73R1ETTP3970F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP3970F50
JLCPCB Part #
C4284034
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 397Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS