RN73H2ETTD3090A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3090A10
JLCPCB Part #
C3919421
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS