RN73R1ETTP3922C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3922C50
JLCPCB Part #
C2521292
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS