RN73R1ETTP36R0F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP36R0F50
JLCPCB Part #
C2500455
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS