RK73H2BTTD4304F
MFR.Part #
RK73H2BTTD4304F
JLCPCB Part #
C830408
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS