RN73R1ETTP3611B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3611B50
JLCPCB Part #
C4034259
Description
-55℃~+155℃ 3.61kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS