RN73R1ETTP3601B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP3601B10
JLCPCB Part #
C4115559
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS