RN73R1ETTP3570F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3570F25
JLCPCB Part #
C2500849
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS